Eesti Selja- ja Kaelaravi Keskus

Kontakt

Meie taastusravi stuudios saab abi selja-, pea-, kaela-, lihas- ja närvivalude puhul. Lisaks selja- ja kaelapiirkonnale tegeleme inimesega tervikuna: ravime ka hüppeliigese, põlve- puusa-, rühi- jm hädasid.

Martin Toht
Füsioterapeut, ortopeediline osteopaat (valmistuv), keskuse juhataja (vaata CV-d).

Tallinna esindus

Sissepääs maja tagant A-korpusest. Vajutada paremal pool ukse kõrval fonoluku nuppu “Tallinna Selja- ja Kaelaravi Keskus”. Uksest sisse minnes paremalt poolt trepist üles 2. korrusele.

Autoga tulles saab auto jätta (tähistatult 2 tundi tasuta) Lõõtsa tänaval vasakul asuvasse suurde avaparklasse. NB! Juurdepääs parklasse toimub uue sissesõidu kaudu Suur-Sõjamäe tänavalt, otse „Ülemiste tüdruku“ seinamaalingu alt ning Valukoja ja Sepapaja tänava kaudu (Sepapaja Selveri tagant). Samas on ka suur parkimismaja.

Lõõtsa 4 maja ümber on kellaga registreeritud 15 min tasuta. Europarki tsoon EP35. Auto saab jätta ka Ülemiste City 4 eri parkimismajja (1 tund tasuta) ja ka 6 avaparklasse (tähistatult 2 tundi tasuta). Parkimismajade ja parklate asukohad leiab siit: https://www.ulemistecity.ee/parking

Linnaliini bussid nr 7, 15, 45, 49 ja 65.
Peatus: “Dvigateli” ja “Lõõtsa”.
Busside sõidugraafikud leiad veebiaadressilt http://soiduplaan.tallinn.ee

Tramm nr 4 peatub Ülemiste Citys (peatus “Ülemiste linnak”).

Transport Ülemiste Citysse: https://www.technopolis.ee/vabad-buroopinnad/tallinn/ulemiste/kuidas-meid-leida/

Jala tulles Ülemiste Keskuse juurest (u 400m) on kõige lihtsam tulla mööda Keevise tänavat ja läbi väikese pargi. Majal paistab suur “A” täht.

Jõgeva esindus

Hoone juures on tasuta parkimine, avatud on kohvik. Samas majas asub ka hostel.

Rohkem infot hoone kohta: http://www.jogevasport.ee/kontakt

Skip to content