Eesti Selja- ja Kaelaravi Keskus

Hiina meditsiin

2003.a sept-2017.a august läbis Martin Toht 4-aastane põhiõppe Traditsioonilise Hiina Meditsiini Neijingi koolis hiina meditsiini ja nõelravi alal. Huvilised on oodatud Ülemiste City filiaali hiina meditsiini võlusid avastama!

Üks killuke toitumise kohta.

Hiina meditsiini lahutamatuks osaks on toitumine, kuhu hulka kuuluvad ka erinevad taimsed preparaadid. Olles 5000 aastat vana, on Hiina meditsiin tõestanud oma elujõulisust, efektiivsust ning ohutust.

Hiina Traditsioonilise Meditsiini ja Farmaatsia Teadusliku Uurimise Instituudi rektori, „kaasaja imperaatorite arsti“ (Hiina viimaste presidentide peaarsti), professor Tang Youzhi juhendamisel on välja töötatud erinevad väga efektiivsed hiina meditsiini preparaadid, mida turustab läände firma “Fohow”. Mitmed neist baseeeruvad Hiina Korditsepsil (cordyceps sinensis)Professor Tang Youzhi on ühtlasi ka Hiina Traditsioonilise Meditsiini (HTM) Akadeemia asutaja ning president.

Immuunsuse tugevdamisel ning mitmete haiguste ravis on need tooted näidanud suurt efektiivsust.

Populaarsemad tooted on:

Korditseps eliksiir

Linczhi

Tee

Hinnad: Korditsepsi eliksiir (30mlx4 pudelit karbis) 30 eur. Ostes 2 ja rohkem karpi korraga – soodushind 25 eur/karp, Linczhi kapslid 20 eur, tee (25 teepakki ühes karbis) 15 eur.

Tooteid saab osta kohapealt esindusest või saame saata pakiga üle Eesti (üle 200 eur eest tellides saatmine tasuta).

Skip to content