Header image alt text

Taastusravi.com

Martin Tohti taastusravistuudiod Jõgeval ja Tallinnas

Tervisetooted

Meie filiaalides Jõgeval ning Tallinnas on müügil  erinevad tervisetooted: hiina meditsiini preparaatide tootmise ja turustamisega tegeleva firma “Fohow” ning piimhappebakterite, ensüümide, boulardii tootja “Ecosh Life” tervisetooted.

 

1.  Fohoowi images Pildiotsingu korditseps eliksiir tulemusMitmed tooted sisaldavad haruldasi, tugeva tervendava toimega Hiina ja Tiibeti taimi ning seeni: Hiina Korditseps (cordyceps sinensis)Linchzhi (Ganoderma), Shiitake e. taliseen, (Lentinus edodes, Lentinula edodes, Agaricus edodes), Astragaal (Astragalus), Hiina taralõng (Lycium) jt. Neid on traditsioonilises hiina meditsiinis kasutatud juba aastatuhandeid. Viimastel aastakümnetel on ilmunud nende kohta ka sadu teadusartikleid. Neid tooteid võib kasutada lastest vanuriteni, erinevus on lihtsalt sissevõetavas koguses.

Toodete väljatöötamise taga on professor Tang Youzhi (Hiina viimaste presidentide peaarst).  Tang YouzhiTang Youzhi on Hiina Traditsioonilise Meditsiini ja Farmaatsia Teadusliku Uurimise Instituudi rektor ning Hiina Traditsioonilise Meditsiini (HTM) Akadeemia asutaja ning president.

 

Korditspsi (cordyceps sinensis) kohta teadusuuringuid leiab nt siit: http://highwire.stanford.edu/cgi/searchresults?fulltext=cordyceps+sinensis&andorexactfulltext=and&titleabstract=&andorexacttitleabs=and&title=&andorexacttitle=and&author1=&pubdate_year=&volume=&firstpage=&fmonth=Jan&fyear=1753&tmonth=May&tyear=2012&fdatedef=1+January+1753&tdatedef=11+May+2012&src=ml&searchsubmit=redo&resourcetype=1&x=46&y=8)

Neid tervisetooteid soovitavad järjest rohkem isegi hiina meditsiini positiivselt suhtuvad arstid: nt dr. Julia Gorobova, dr Rene Bürkland, meditsiiniprofessor Arkadi Gampers…  Neid tooteid kasutavad ka Hiina olümpiasportlased (Fohow on juba aastaid olnud neile toitumise nõustajaks).

 

Tervisetooted ja nende hinnad leiab siit: Hiina-meditsiini-tooted

2. Ecosh Life tooted    

Pildiotsingu ecosh tulemus

Ecosh Life OÜ on eestimaine loodustoodete tootja. Piimhappebakterite-alaste uuringute ja katsetuste tulemusi on avaldatud paljude maade teadusajakirjanduses ja massimeedias ning neid tsiteerivad paljude maade uurijad oma molekulaarbioloogia ja molekulaarkeemia teadustöödes. Viiteid teadusajakirjadusele leiad siitViited BL teadusartiklitele

Tervisetooted ja nende hinnad leiab siit: Tervisetooted (2)

 

Piimahappebakterite ning ensüümide kohta kasulikku lugemist: Piimahappebakterite ning ensüümide info

ja siit: Piimahappebakterid ja nende tüved

 

Tellimisinfo (tervisetooted): 

Tallinnas (Tallinna Selja- ja Kaelaravi Keskus):

Ülemiste filiaal – Ülemiste City, Lõõtsa 4-240 Tel: 555 234 62, e-mail tallinn@taastusravi.com.

Kristiine filiaal -Tulika 19- B korpus (Flora maja). Tel: 555 234 62, e-mail tallinn@taastusravi.com.

Jõgeval: Jõgeva linn, Aia 40, Spordikeskus “Virtus”. Tel: 555 555 37,

e-mail: jogeva@taastusravi.com.